Odvětví

Potravinářství

Jedinečné produkty pro automatizaci a zvyšování produktivity strojů současně s cílem chránit obsluhu strojů i stroje vám dodáváme již déle než dvě desetiletí. Některá průmyslová odvětví přináší speciální nároky a požadavky.

Více

Balicí technika

Náš sortiment nabízí produkty pro aplikace specificky vyvinuté pro různá průmyslová odvětví. Pro balicí průmysl vzniklo unikátní portfolio řešení zahrnující potřeby balení všech druhů produktů.

Více

Těžký průmysl

V těžkém průmyslu má firma Schmersal více než šedesát let zkušeností s výrobou spínacích přístrojů nejvyšší kvality jako jsou tahové lankové spínače, mikrospínače, polohové a koncové spínače atd.

Více

Obráběcí a tvářecí stroje

Obráběcí a tvářecí stroje zahrnují mnoho různých procesů zpracování kovů, plastů a dalších materiálů. Jedná se o soustružení, frézování, broušení, děrování, ohýbání, lisování, vstřikování atd.

Více

Automotive

Vysoký stupeň automatizace a standardizace, nepřetržité procesy a vysoká důležitost podnikových standardů jsou ve zkratce klíčové charakteristiky při výrobě automobilů v podmínkách strojní bezpečnosti.

Více

Výtahy a eskalátory

Jedním z důvodů, že výtahy a eskalátory jsou nejbezpečnější dopravní prostředky na světě je používání bezpečnostních přístrojů Schmersal.

Více

Dřevoobráběcí stroje

Dřevo je populární přírodní materiál používaný v architektuře, stavebnictví i při výrobě nábytku. Při zpracování „z lesa až po nábytek“ prochází dřevo rozmanitými procesy.

Více