O společnosti

ospolecnosti
O SPOLEČNOSTI

Mercom Componenta s. r. o. je česká rodinná společnost. Již  od poloviny devadesátých let zaujímáme na českém a slovenském trhu v oblasti bezpečnostních aplikací a automatizace v průmyslu významnou pozici.

Společně s našimi zahraničními partnery vám přinášíme bezpečná a inovativní řešení založená na mnohaletých výzkumech a zkušenostech.

Našimi dlouholetými zahraničními partnery jsou renomované německé společnosti skupiny Schmersal a Safety Control,Böhnke + Partner, Steute, Elan, Lütze, Icotek a italská společnost Satech.

Mercom Componenta – bezpečná řešení pro váš podnik.

mise
MISE A VIZE

Naší misí je bezpečná inovativní technika, kterou vám doporučíme na míru a osobně vás zaškolíme. Přinášíme komplexní standardní i modelová řešení, která posunou vaši společnost vpřed. Díky špičkové moderní technice založené na mnohaletých výzkumech, a ve spolupráci s našimi zahraničními partnery, zajistíme, aby vaše pracovní prostředí bylo maximálně bezpečné a pro vás optimální. Poskytneme odborné individuální poradenství doprovázené prvotřídním servisem.

Naší vizí je úspěch našich klientů ve světě průmyslové automatizace a bezpečné pracovní prostředí. Bezpečnost a kvalita = efektivita a produktivita.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného produktu či řešení?

Já jsem propagační text. Klikněte na tlačítko úprav ke změně tohoto textu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.